Drukuj

1 wwwW czerwcowy weekend 8-10.06.2019 r. drużyna z naszej szkoły została zaproszona do Mini Turnieju przed meczami finałowymi Mistrzostw Masters „Oldbojów” w Kaliszu. Chłopcy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom gry i wywalczyli I miejsce. Dla naszych młodych zawodników był to pierwszy turniej na tak dużej i profesjonalnej hali sportowej. Piłkarze ręczni rozegrali mecze z drużynami z Kalisza, Gołuchowa i Nowych Skalmierzyc.

W trakcie gry widać było dużą waleczność, ale także dobrą zabawę. Dzięki takim turniejom chłopcy nabierają coraz więcej wiary w swoje umiejętności i integrują się w środowisku piłki ręcznej. Wszyscy zawodnicy otrzymali komplety koszulek do gry, 5 piłek, dyplom i okolicznościowy medal. Wręczenia nagród dokonał Wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce - pan Zygfryd Kuchta z pomocą kaliskich organizatorów. Każdy z zespołów był wspierany przez władze rządzące:

Radnego Miasta Ostrowa - pana Marka Śliwińskiego

Burmistrza Nowych Skalmierzyc - pana Jerzego Łukasza Walczaka

Wójta gminy Gołuchowa - pana Marka Zdunka

Skład zespołu: Dudczak Nikodem, Dera Hubert, Durlak Michał, Jędrzejak Dawid, Noculak Karol, Partyka Kacper, Rajewski Michał, Sitarz Michał, Stagraczyński Patryk, Włodarczyk Daniel, Stragierowcz Nikodem, Dzięcioł Oliwier, Leiński Franciszek.