1 www27 września uczniowie naszej szkoły brali udział w miejskim etapie Drużynowych Biegów Przełajowych, które odbyły się, tak jak co roku, w malowniczych okolicach zbiornika Piaski-Szczygliczka. Nasza szkoła wystawiła aż 4 drużyny w następujących kategoriach:

- dziewczyny, roczniki 2007 i młodsze w składzie: Julia Winiarska, Natalia Bednarek, Lilli Adissou, Wiktoria Kałajak, Blanka Matysiak, Maja Miądowicz, Marta Mirota, Zofia Turska, Wiktoria Tworo,

- chłopcy, roczniki 2007 i młodsze w składzie: Marcel Brucheiser, Wiktor Kałajak, Dominik Kaźmierczak, Olaf Kubera, Franek Leiński, Nikodem Stragierowicz, Norbert Tomczak, Patryk Zaremba,

- dziewczyny, roczniki 2004-2005 w składzie: Julia Baszak, Wiktoria Chojnacka, Kinga Dekert, Kasia Jackowska, Martyna Krupka, Oliwia Lesiewicz, Ewa Nowicka, Maja Patryniak, Weronika Podkocka, Aleksandra Spiżak,

- chłopcy, roczniki 2004-2005 w składzie: Wiktor Bartoszek, Dawid Frankowski, Max Gieżek, Szymon Jańczak, Mikołaj Kończak, Kacper Mielniczek, Oleksandr Polotnianko, Konrad Szymczak, Adam Śmigiel, Mateusz Świtała. Nasze drużyny, składające się w większości z młodszych roczników, dopiero zbierały doświadczenia w rywalizacji ze starszymi koleżankami i kolegami.

Start zatem można uznać za udany. Najlepiej wypadły dziewczyny z roczników 2004-2005, które uplasowały się tuż za podium - na IV miejscu. Dobrze zaprezentowali się również nasi pozostali uczniowie: chłopcy z roczników 2004-2005 oraz z roczników 2007 i młodszych, którzy zajęli V miejsce. Natomiast dziewczynki z roczników 2007 i młodszych zakończyły rywalizację na miejscu VI. Gratulujemy wszystkim startującym i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.