Apel podsumowujący działania klas I-III z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień

W piątek, 23 listopada 2018 r. odbył się apel podsumowujący działania klas I-III z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień. W programie artystycznym wystąpiła klasa II b przygotowana przez p. Mariolę Szyszkę oraz chór „Promyczki” pod kierunkiem p. Krystyny Tomalkiewicz. Uczniowie przedstawili scenki z życia szkolnego oraz zaśpiewali piosenki o przyjaźni. Miejmy nadzieję, że wszyscy wykorzystają cenne wskazówki, aby każdy dzień spędzony w naszej szkole był miły i radosny.
Na koniec spotkania zostały wręczone nagrody za udział w konkursach plastycznych. W konkursie „Mój przyjaciel” nagrodzone zostały uczennice klasy IIa. I miejsce zajęła Zofia Kempkowska, II – Julia Kaźmierczak, III – Maja Kruszyk.
Przez cały miesiąc korytarze naszej szkoły zdobiły i poprawiały nastrój „Pożeracze smutków”. W tym konkursie wyróżnienia otrzymali Nikodem Kaik i Kornelia Gregorczyk z klasy Ia oraz Aleksandra Dymalska z klasy IIc. Gratulujemy!