Jak napisać opowiadanie? Kim jest bohater, narrator? Jak powstają książki? Czy każda przygoda nadaje się do opisania? Na te wszystkie pytania odpowiedział gość naszej szkoły – pan Krzysztof Petek, autor niemal czterdziestu powieści sensacyjno-przygodowych dla wszystkich grup wiekowych, dziennikarz, podróżnik, organizator wypraw i szkół przetrwania. 29 lutego br. w spotkaniu promującym najnowszą książkę pt.: „Zagadka płaczącej studni” wzięli udział uczniowie z klas 1-3, którzy zaciekawieni opowieściami autora, mogli kupić książkę z dedykacją. Do każdego egzemplarza dołączona była latarka, która odgrywała istotną rolę w opisanej historii. Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi za interesujące spotkanie, a uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział.

{gallery}images/aktualnosci/2023_2024/07_marzec/spotkanie_autorskie{/gallery}