1 wwwDrugi tydzień ferii zimowych grupa uczniów z naszej szkoły, ale również naszych absolwentów oraz uczniów z zaprzyjaźnionych szkół, spędziła na wyjątkowym zimowisku w Karpaczu. Pomysłodawcą i kierownikiem wyjazdu była p. Ewa Sikorska, natomiast organizatorem biuro podróży Travel&Style. Opiekę nad uczestnikami sprawowali wychowawcy: p. Bogna Roszyk, p. Anna Kaźmierczak, p. Sandra Krell oraz p. Jakub Kowalski, dzięki któremu wiele osób opanowało niezbędne umiejętności na stoku.

W dniach od 4 do 11 lutego wszyscy świetnie bawili się podczas nauki jazdy na nartach. Byli również tacy, którzy doskonalili swoje umiejętności. Oprócz codziennej jazdy na nartach czy snowboardzie odbywały się liczne wycieczki, spacery i zajęcia tematyczne. Zwiedziliśmy m.in. „Karkonoskie tajemnice”, świątynię Wang, Leśną hutę w Szklarskiej Porębie, Sztolnie w Kowarach – Kopalnię Liczyrzepa. Sprzyjająca nam aura i piękna, prawdziwie zimowa pogoda sprawiły, że był to wyjątkowy wyjazd dla każdego z nas.