DSC 0462 www1 czerwca br. na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim odbył się happening, którego celem było zbudowanie atmosfery życzliwości i wrażliwości, promowanie uśmiechniętego miasta, upowszechnianie uśmiechu i życzliwości na co dzień oraz integracja mieszkańców. W przeddzień imprezy chodniki naszego miasta zostały opatrzone napisami: „Uśmiechnij się…”, „ Z uśmiechem Ci do twarzy…”, „Uśmiech na każdy dzień…”.

Napisy te mają prowokować mieszkańców do radości i uśmiechu. Społeczność szkolna przy okazji happeningu nadała honorowy tytuł „Ambasadora Uśmiechu” osobom, które się często uśmiechają. Otrzymali go: Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek, Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim Pan Andrzej Leraczyk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim Pani Małgorzata Lubojańska. Na ostrowskim Rynku wystąpiły dzieci z naszej szkoły przygotowane przez p. Marzenę Machałę, p. Sandrę Krell i p. Agatę Judkowiak z Roztańczonej Szkoły. Imprezę poprowadziły p. Ewa Sikorska i p. Sandra Krell. Happening honorowym patronatem objęła Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek, a został on zorganizowany przy wsparciu ze środków z realizacji zadania publicznego pod nazwą „Uśmiechnięty Ostrów…”.